Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Múltheten voltam egy egyhetes...

Múltheten voltam egy egyhetes hát nevezzük tábornak, ez a legegyszerűbb szó rá, de nem mondanám ennek, mindegy nem ez a lenyeg. 👇 (? )

Figyelt kérdés

És ma felkértek, hogy két barátnőmmel(velük egy iskolába is járok, de legjobb barátnő "státszba"😅) és egy fiúval akit személyesen ismerünk, ő is ott volt velünk, tehát mi 4 diák és az utást szervező illetve kisérő úr jön.

Felkértek, hogy adjunk egy interjút amit a rádió(k)ban leadnak és a helyi napi lapban is megjelen!

Szóval nem akarok besülni, nagy lesz rajtam a nyomás mert ennyire maradandó dologban nem volt még részem és én leszek a legfiatalabb közöttük.. Igázából egy "egyszerű" beszélgetés-interjú lesz de izgulok..:D azért csak az egész megyeben köztudott lesz..

Valakinek volt már hasonlókban része? Mit javasoltok? De ha nem is, mire figyeljek?

Ami a komonikációt (is) illeti? Minden érdekel!

Segítsetek! Minden apróság segít(het):)

Köszönöm szépen előre is!:)


2016. aug. 18. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé alacsony színvonalú az írásod, fogalmazásod. Ezért gondolt át előre, mi történt, hogyan tudnád ezt ésszerűen elmondani majd ott helyben, mert ha azt is úgy mondod el, mint ezt ide írtad, kétséges, hogy leadják-e... Mást nem igen lehet mondani. Egyszerűen menj el, nem világvégét eldöntő esemény ez.
2016. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alacsony szinvonalu..😂koszi,kedves
2016. aug. 19. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Most mi bajod van? Semmi sértőt nem írtam. Az, hogy az írásod azt sugallja, nem gondoltad át megfelelően, mit, hogyan akarsz írni, és emiatt össze-vissza, átgondolatlan, sokszor összefüggéstelen lett az írásod, nem jó dolog. Ha mindenkit csak lenézel, aki ezt szóváteszi, nem is lesz sose jobb. Ez pedig azt fogja eredményezni, hogy lesznek olyan emberek, akik valóban sértő szándékkal fognak leszólni és kerülni. Én azért írtam, hogy tudj róla, vedd észre magadat, mert anélkül még változni se tudsz. Ezt pedig a rádióban nagyon jól fogják tudni. Több százezer ember hallgatja a rádiót, nem adhatnak le akármit.
2016. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abszolut semmi problema, hogy leirtad csak nem a kerdesemre valaszoltal, aminek esetleg hasznat is vettem volna..
2016. aug. 19. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
De, a kérdésre válaszoltam. Tanácsot kértél, mi segíthet, és az, hogy átgondolod előre, mit akarsz mondani, megtervezed a válaszokat, hogy kevésbé legyen összefüggéstelen a beszéded, csak előnyödre lehet.
2016. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!