Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Berend-féle...

Igaz, hogy a Berend-féle Műszaki kiadós biológia könyvekben több van, mint az emelt érettségi anyaga?

Figyelt kérdés
Érdemes ezekből készülni? Vagy esetleg nem is elég és kell még mással kiegészíteni?

2016. aug. 19. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia már többen is kérdezték, de neked is leírom a tapasztalatomat és a véleményemet :)

Nekem a mozaik tankönyv 11.12. jött be , igaz van olyan benne ami nagyon tömény és túl nagy részletességgel ír le egy-egy témát, és van olyan amit pedig nem elég részletesen. Én ehhez ajánlanám neked a ,,kiegészítő fejezetek biológia érettségihez című könyvet" , mert ebben minden olyan plusz benne van amit később is tudsz majd használni a továbbtanulás során . Most az eMAG oldalán megtudod rendelni 1600.- körül van, és ingyen szállítják ki, szerintem mindenképpen megéri, mert tényleg jó könyv. Én mellette még megvettem a Dr. Fazekas Gy. Dr. Szerényi G. Biológia kötet I. és II. részét , igaz ezekben a könyvekben már sokszor egyetemi szinten írják le a témákat de nekem nagyon beváltak . :) sok sikert és kitartást a tanuláshoz :)

2016. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!