Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Babitsban (Újpest) milyen a...

A Babitsban (Újpest) milyen a közösség?

Figyelt kérdés

Mennyire nézik ki azokat, akiknek mondjuk furcsa a stílusuk vagy az érdeklődési körük? A tanárok hogyan állnak a furcsa diákokhoz? Milyen az osztályközösség? Milyenek az emberek?

Hányas átlaggal vesznek fel oda? Milyen a szóbeli?

Kemény iskola, vagy inkább közepes?

Milyenek a programok?

Milyen a sportoktatás?



2016. aug. 20. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy mennyi esélyem lehet bekerülni olyan 4-5-ös átlaggal?
2016. aug. 20. 22:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, eléggé versenyistálló jellegű. De lehet, hogy azóta már nem.
2016. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eszter990 válasza:
Amikor én jártam oda, rossz volt egy kicsit is másnak lenni. A tanárok pletykáltak a diákokról, a diákok egymásról, borzasztó rosszul tolerálják a különbözőséget. Vannak - voltak - jó tanárok, ismerőseim jó egyetemekre mentek tovább, kB ennyi aa pozitívum. Nem vinném oda aa gyerekemet, én menekültem onnan 8. Után
2016. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem versenyistállo... A tanárok többsége sajnos nem olyan jo mint mondjak...van aki órán sokszor nem is tanit...ha jol akarsz tanulni máshova menyj...De(!!) ha csak egy sima gimi kell akkor mindegy...A közösség 10-től fölfele (2016-ban) jo, de alatta phuu...en tuti nem vinném oda a gyerekem...Az osztályok között alíg van kapcsolat, az évfolyamunkon az A és B osztály utálja egymást...Sajnos. Ha más vagy akkor szinte kitagadnak vagy beszélnek rólad hogy "Uristen ez csukott szemmel öltözik?!" És ha egy tanár kitalál valamit rólad (pl.nem figyelsz...) akkor az összes tanár ezt mondja rolad tovább....

NEM AJÁNLOM...Sajnos az elmult 2-3 évben elmentek a jo tanárok és elmeroggyantak jöttek helyettük...csak segiteni akarok ezzel az infoval

2016. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!