Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a viharnak kell az Érettség...

Mi a viharnak kell az Érettségi? Pláne csip-csup helyekre. Pl:Eladó, Rendőr. Pl:egy Rendőrnek minek az általános műveltség?

Figyelt kérdés
Az ember eleve úgy viselkedik ahogyan kell.Szitutól mérten.
2016. aug. 25. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért, általános műveltség a munkához kell?
2016. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eladónak ha jól tudom nem kell a "műveltség"


Egy rendőrnek meg azért hogy ne vegyenek fel minden hülyét (bár így is sok megfelel ugye a szar fizu meg a körülmények miatt... nincs túljelentkezés)

Nehéz lenne egy olyan rendőrre bármit is rábízni aki ha vitázol vele valamilyen szabályról lefagy és mondaná hogy nincs igazad bevinne te meg beperelnéd az államot és leakasztanál 10 millát jogtalan eljárásért mert nincs kompetenciája a rendőri munkához.

2016. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De könyörgöm mikor x éve is voltak Rendőrök Érettségi nélkül,és lám helytálltak.Ezért tartom marhaságnak!!!
2016. aug. 25. 08:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a rendőröknek kellett érettségi mindig,vagyis az elmúlt 20 évben elég valószínű.


De ha azt nézed régebben meg nem kellett semmi papír hogy kereskedő legyél... ma meg már:)

Na meg "flex kezelő"-i is kell...


Meg amúgy is mit vagy úgy oda az érettségiért? Manapság ezt ingyen osztogatják.

Még 50 éve azt mondom hogy igen az egy szint volt... de ma? 40x %-os lettem földrajzból úgy hogy semmit nem tanultam rá a 4! év alatt...

2016. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az érettségi olyan, mint a wc papír. Ha nincs, akkor megszívtad, ha van, akkor meg semmi nem változik. Kell, de gyakorlati haszna nincs, csak mindenhova elvárás.
2016. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A volt igazgatóm nagyon jól megfogalmazta.

Az érettségi a munkáltatónak nem azt mutatja hogy mennyire vagy művelt, hanem azt hogy van kitartásod. A kutyát nem érdekli (bár láttam bolti eladó!! online jelentkezést ahol kéri a százalékot minden tárgyból) hogy milyen eredménnyel végeztél hanem az hogy elvégezted, tehát az akadályt vetted, nem feladtad.

2016. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívesen elbeszélgetnék azzal aki behozta ezt a Marhaságot mindenféle suttyó munkához úgymond.
2016. aug. 25. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed, és a nekem írt privát üzenetet megmutatja, hogy mièrt kell.

S megint megkérdezem, mi akadályoz meg benne, hogy letedd?

2016. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!