Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-sek! Ha már a Neptunon...

ELTE-sek! Ha már a Neptunon beiratkoztam egy tanfolyamra, az mentesít-e engem a "normális" beiratkozás alól?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert távol élek az egyetemtől, ezért nagyon korán kell kelnem ahhoz, hogy a "rendes" beiratkozásra odaérjek.

2016. aug. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán értem. Mire jelentkeztél? Neptunba egy adott képzés kurzusait lehet felvenni, nem "tanfolyamra" jelentkezni. Ha felvételi eljárásban kerültél be valamilyen képzésbe, akkor el kell menni a beiratkozásra is. Természetesen, ha jelzed hogy neked nem jó az időpont, akkor a tanulmányi osztály biztosít(hat) neked egy alternatív időpontot.
2016. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Neptunos beiratkozás azt teszi lehetővé, hogy tudsz tárgyakat felvenni, meg vizsgákra jelentkezni stb, de ha nem iratkozol be egyetemre személyesen is, akkor lőttek az egésznek.

Kell vinned mindenfélét, olvasd el, hogy miket. Fénykép, papírjaid, érettségi, esetleges nyelvvizsga, nyomtatványok..

Muszáj korán kelned, mert úszik a felvételid, ha nem mész el.

2016. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!