Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék teljesen odakoncen...

Hogy tudnék teljesen odakoncentrálni egyetemen az előadásokra?

Figyelt kérdés

Gyakorlatokra valahogy menni szokott, előadásokon nem... Lehet mondani, hogyha érdekel a szak akkor érdekel az előadás is és oda lehet figyelni, de nekem nem igazán vannak olyan tárgyaim (majd specializáció után lesz) amik a szakomhoz kapcsolódóak, és ha nagyon érdekes, akkor is valahogy rám jön az, hogy megnézzem a facebook-omat, hátha írtak. (Sajnos kicsit függő vagyok:/)

Az első felére tudok figyelni és jegyzetelni, de utána elkalandozom meg mobilozok. Sok az a másfél óra... Főleg, hogy ugye ébresztőre keltem, és utaztam egy csomót az egyetemig.


Mit csináljak?


2016. aug. 26. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Kapcsolj ki minden elektronikus eszkozt es ulj be az elso sorba.
2016. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az első sorban a legrosszabb, mert attól még pont annyira unja és ráadásul látszik is.
2016. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!