Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok leülni tanulni....

Nem tudok leülni tanulni. Betegség?

Figyelt kérdés

Nem tudok leülni tanulni..

Mikor kinyitom a könyvet öt perc mulva azon kapom magam, hogy csukott szemmel álmodozom.. Annyira fáradt vagyok állandóan, hogy egyszrűen képtelen vagyok tanulni..

Ha meg ráveszem magam, nagyon nehezen, hogy na jó, akkor most kinyitom a szemem és tanulok, akkor meg nem tudok rá koncentrálni.. Vannak álmaim,amiket csak tanulással tudok valóraváltani, de egyszerűen nem tudok tanulni, akaraterőm az van, de nem megy.. Vkinek vmi tipp? Valami bajom van?



2016. aug. 27. 10:46
 1/2 Kata0403 ***** válasza:
100%

ilyen velem is előfordul, szerintem szimplán a fáradtság az oka. Ha nagyon sokat tanultál mostanában, az is előfordulhat, hogy besokalltál. Néhány órát vagy ha van időd egy két napot pihenj, aludj, tévézz, olvass, hallgass zenét. Vagy csinálj bármi olyat, ami kikapcsol.

Próbálj olyan helyen tanulni, ahol nem vonja el semmi a figyelmed. Gondolj a céljaidra (tanulás előtt, után, de ne közben!) és arra, hogy azokért csinálod azt, amit csinálsz!


Hajrá! Sok sikert az álmaidhoz! :D

2016. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Rendszer az életedben. Rendes alvás, napi 5 étkezés, napi min.3 liter víz, heti 4-5x sport és vitaminok. Ezek hiányában nem kell meglepődni, ha alkalmatlan vagy a tanulásra.
2016. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!