Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a matek potvizsga?

Milyen a matek potvizsga?

Figyelt kérdés
Nagyon felek mert a tanarnom nagyon de nagyon szigoru es egyszeruen rettegek tole mindent elfelejtrk amit eddig tudtam mintha leblokkolna az agyam es ha megbukok akkor vegem mibol kerdez es hogyan zajlik ?-lecci segitsetek eletembe sose feltem ennyire semmitol
2016. aug. 28. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

en ma voltam potvizsgan. nem voltak nehez feladatok de mind tudjuk, hogy nekunk meg az alapok sem konnyuek :) de ha keszultel ra nem lesz baj, nekem is szigoru a tanarom, ma viszont kedves volt kaptam rengeteg reszpontot meg ha nem lett jo a teljes feladat akkor is


25% volt a minimum, de ez valtozo iskolankent. alinek nem lett meg szobeli. ami annyi hogy csaladiasan par tanar(nalunk meg a diakok is beszelgettek a hatterben) es megoldod ujra amit elrontottal, de a tanarok segitsegevel. az egyik srac konkretan a szamologepet se tudta hasznalni de a tanarok csak mosolyogtak xd pedig szigoruak a tanarok de ma jo kedvuk volt xd azon lesznek hogy atmenj


en speciel a sajat vizsgam hirdeteset is lekestem mar mindenki hazament akinek osszejott mire a tanarok engem megtalaltak xD(egy emelettel feljebb)...es mar folytak a "szobelik" ezert lattam ezt a szamologepest is. de nagyon laza volt en nem gondoltam volna...pedig izgultam xd de menni fog, ha mindent atgyakoroltal vagy atneztel


(most mentem at 11-be)

18/l

2016. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!