Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30 óra alatt meg lehet tanulni...

30 óra alatt meg lehet tanulni az autóvezetést?

Figyelt kérdés
Már gyakorolgattam indulást például
2016. aug. 29. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Magát a vezetést fél óra alatt meg lehet tanulni, nem az a nagy mutatvány. Közlekedni nehéz, ha még nincs meg a rutinod (és az 30 órán belül nem lesz meg), akkor nagyon észnél kell lenni, és figyelni kell mindenre. Ha a kérdés arra irányult, hogy pusztán 30 óra vezetéssel át tudsz-e menni a vizsgán, azt mondom, nem valószínű, már csak azért sem, mert már km-hez is kötik a vizsgára bocsáthatóságot, ami 30 óra alatt nem jön össze.
2016. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a technikai részét meg lehet tanulni, ha van hozzá egy kis érzéked, de komoly tapasztalatod 30 óra alatt nem lesz. Mint az első is írta, a forgalom megszokásához idő kell.
2016. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Indulás megállás ilyenek okés:)

De amit sok tanár elront hogy hosszú útra viszi a diákokat... főúton. Ennek meg semmi értelme mert beállsz x sebességre végig eltelik a 45 perc és semmivel nem lettél okosabb.


Ha bele tudsz szólni akkor érdemes a parkolást gyakorolni illetve mellékutcákon haladni:)

Nekem sajnos nem sokszor mutatták meg a parkolást, talán 2-2 alkalommal mindet összesen. Ez annyira volt elég hogy a vizsgán átmenjek de biztos parkolásom nincs...

Jobb lett volna ha 2-4 óra rá van szánva az összesre:)

A többi meg nem nagy dolog:)

2016. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édesapám oktató már harminc éve, nála tanultam én is, és mesélt sok mindent. Az általános tapasztalata az, hogy 30 órából nem lehet levizsgázni, maximum ha valakinek már van előtte gyakorlata - és itt nem arról van szó, hogy egyszerő elindulás, index, sebességváltás stb. Hanem forgalomban lévő tapasztalat számít. Apu vicceskedve úgy szokta mondani, hogy ahány éves vagy, azt tedd hozzá a 30-hoz, és kb. annyi órára lesz szükséged. Persze ez picit bonyolultabb, mert sokat számít, hogy mennyire vagy gyakorlatias ember, mennyire vagy ügyes meg ilyenek. Hajrá, szurkolok neked 😊
2016. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egy kicsit el vagyok keseredve azt hittem az màr elég nagy segítség,hogy úgy megyek az oktatóhoz,hogy màr tudok alapvető dolgokat és így elég lehet a 30 óra,de akkor ezek szerint nem. :(
2016. aug. 30. 07:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert a vezetést a forgalomban én nyilván nem tudom gyakorolni oktató nélkül és nem is akarom.
2016. aug. 30. 07:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azért nem árt, ha tudod az alapvető dolgokat, szóval az mindenképpen előny és sokat segít később. De mikor vezetni kezdesz forgalomban, akkor minden technikai dologra is figyelni kell még a forgalom mellett, és jópár forgalomban eltöltött óra kell ahhoz, hogy a technikai kezelése az autónak már ne zavarjon, hanem automatikusan jöjjön. Sajnos ez így megy :(
2016. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!