Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak emelt matekra?

Hogyan tanuljak emelt matekra?

Figyelt kérdés

Van ket evem felkeszulni ra, ugy, hogy ezelott ket evig nem tanultam matekot, azelott meg bukdacsoltam mert lusta voltam tanulni. Ti hogy csinaltatok?

Emelt matek faktra mar at fogok jarni, meg kb egesz nap tanulni fogom a matekot, csak fingom sincs hogyan csinaljam



2016. aug. 29. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan lehetseges?:c
2016. aug. 29. 19:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen hiába jársz át faktra, ha eddig bukdácsoltál, szart se fogsz érteni. Először be kell pótolni, ami kimaradt. Keress magántanárt.
2016. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jarni fogok magantanarhoz is. De ez ket eves intenziv, ergo szerintem a suliban is alaprol kezdjuk
2016. aug. 29. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress meg egy magántanárt aki felméri a képességeidet és összeállít egy tanulási tervet neked, hogy mikor mit kell tanulnod.
2016. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába minden, ha nincs logikád. Nem is tanulni kell, hanem inkább érteni és gyakorolni. Illetve ha közép matekon tanulás nélkül bukdácsoltál, akkor lehet nem neked való az emelt.
2016. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emelt matekon minden lesz csak a kezdetről vevés nem... az nem gyakorló óra hanem külön ,,haladóknak" nehezebb tananyag.

Nálunk 4-es alatt nem is lehetett ilyenre jelentkezni mert még gyakran a 4-es 5-ös is szívott vele:)

2016. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg gyakorlom. Az a lenyeg hogy sikeruljon, nem az hogy hogyan. Amikor bukdacsoltam akkor oda se figyeltem teljesen, ugyhogy meg nem tudom, meg van-e a logikam hozza. Ha ninvs akkor majd fejlodik a gyakorlassal
2016. aug. 30. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek kérsz tanácsot, ha aztán csak szajkózod a magadét?
2016. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok tanacsot nem kaptam az elso ketton kivul, amit meg is fogadok
2016. aug. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!