Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért szét fognak szivatni...

Ezért szét fognak szivatni egyetemen a tanárok?

Figyelt kérdés

Elégg kivagyok gyúrva, és kopasz. A vizsgákon a tanároknak ez mennyire kiakasztó?

Ennek ellenére tisztelettudó vagyok, és normális. Gondoltam rá, hogy legalább egy hajat növesztek, nem akarok a semmiért megbukni. :D

Csak onnan jött fel a téma, hogy ma egy rokonom megszólalt, hogy ha Ő meglátna biztos azt hinné, hogy egy beképzelt, beszólogatós ember vagyok, közben meg teljesen normális vagyok.

A barátnőm csak nevetett rajta, és megszólalt, hogy Ő már amúgyis régóta akarja, hogy legyen hajam. :D



2016. aug. 30. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
WTF? Ki a francot érdekel, hogy hogy nézel ki? :D Ez lesz a lehető legkisebb bajod, amikor 5 nap alatt kell 600 oldalt megtanulnod, amiből bármit kérdezhetnek jó nagy részletességgel.
2016. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Normálisan kell felöltözni vizsgákra és nem lesz gond :)
2016. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sok mindenkit érdekel. :D Főleg, hogy a tanárok is emberek, és ha meglátunk valakit, akkor a nagy % előre elgondol egy személyiséget az adott embernek.

Egy kigyúrt, kopasz fiatal meg sok mindenkiben vált ki negatívat. Ezért az osztályozásnál, főleg a feleltetésnél, ahol nagyon sok múl a tanáron is, simán előjöhet az előítélet.

Pontosan a 600 oldalas példa.

Ő is és én is tudom, hogy a 600 oldalnak mi a lényege, ebből tudom, hogy a diákok nagy %-a a lényeget tanulja meg. Akivel kiakarok tolni, belekérdezek az apróbetűsbe, ami 600 oldalnál úgysem kerül megtanulásra 100%-osan.

2016. aug. 30. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milliónyi ember jár egyetemre. A szóbeli vizsgáztatónak napi több száz embernek kell a makogását hallgatnia úgy, hogy a kedves hallgató másnapos, vagy hulla fáradt, vagy nyalizni próbál, borotválkozni nem tudnak, elhíztak, random ruhában jelennek meg. Mindez nem igen fogja érdekelni a vizsgáztatót, pont azért, mert az ilyenek nekik már tök alap dolognak tűnnek. Tudd jól az anyagot, lássa, hogy igyekezel a tanulással, és nem csak egy 1.99-es jegyet akarsz elérni.
2016. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad a kopasz! :D
2016. aug. 30. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
De ha esetleg valami nem sikerül (vagy nem "úgy" sikerül), akkor ne legyen olyan kifogás, hogy biztos ezért :)
2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon céltudatos vagyok, és sokat tanultam azért, hogy bejuthassak. Így megpróbálok mindig maximumot nyújtani. Ha nem sikerül érezni fogom, hogy miatta vagy magam miatt. :D
2016. aug. 30. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
Egyetemi tanárok nem olyanok mint az általános meg középiskolás frusztrált kockásingesek... Azzal törődnek hogy mennyit tudsz, nem azzal, hogy hogy nézel ki, meg hogy viselkedsz.
2016. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!