Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A bajai III. Béla Gimnáziumba...

A bajai III. Béla Gimnáziumba miért érdemes menni?

Figyelt kérdés

milyen a légkör, milyenek a tanárok illetve az osztályközösség, mi szerint lesz az ember a/b/c vagy d osztályos, milyen a kollégiuma, vannak programok iskolán belül és kívül, milyen tanulók járnak oda, nehéz suli...stb.


Fontos lenne, mert 8. osztályos leszek, és nem tudom még, hogy hova menjek...


14/l


2016. aug. 30. 22:04
 1/2 anonim válasza:

Az osztályokat első, ill. második nyelv alapján osztják be. A közösség, légkör szerintem eléggé jó, az osztályok nagyrésze elég összetartó, de osztályok közt elég sok a rivalizálás.

Vannak bukdácsoló tanulók(főleg hatosztályos osztályokban, oda kevesebb jelentkező van) és vannak kitűnők is, elég nagy a széthúzás.

A környéken szerintem messze a legjobb suli, elég sok tábor, utazási lehetőség van. Viszont a sulibulik (pl farsang) borzalmasak.


[UI: latom hogy mar nem aktualis, azert hatha segitettem valakinek]

2019. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja és képmutatásban jeleskednek. Jó suli, de sokszor túlzásba viszi egy-két tanár :)
2019. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!