Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Lesz főiskolán énekkari és angol nyelvi felmérés?

most kaptam az emailt, hogy énekkari és angol nyelvi felmérésen kell részt vennem, ez miből áll ? akinek volt ilyen az tudna segíteni hogy mire készüljek? főleg az énekkariba ott énekelni kell vagy szolmizálni? és az angolból kb mint az érettségi vagy csak ilyen tesztes tippmix?

Keress kérdéseket hasonló témákban: felmérés, angol, ének, énekkar, készülés, főiskola, egyetem, Károli Gáspár, tanító, óvónő

2016. aug. 31. 15:33  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Úgy néz ki, egy cipőben járunk, mert nekem is tegnap küldtek egy erről szóló e-mailt :D Én is a Károliba fogok járni. Tanító szakra jelentkeztél? :) Sajnos én sem tudok ebben segíteni, de engem is érdekelne, hogy ez hogy zajlik

# 1/1Időpont 2016. szept. 2. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek baj, vagy inkább normális, hogy az emberke egyre jobban bezárkóznak? Nem beszélgetünk idegenekkel a buszon/vonaton, átnézünk az utcán szembe jövőkön, és egy angol...
Statisztika! Az angol "33" szót,10/x hány ember gondolja, hogy "szörti-szrí"-nek kell ejteni?
Van valamik imutatás, felmérés arra, hogy az angolok, svédek, norvégok, stb (akik ilyen borús, hideg helyen laknak), deressziósabbak-e, mint a spanyolok, olaszok (akik megelgebb helyen laknak)?
Tudnátok segíteni angol témazáróra való felkészülésben?
Idegen nyelvi szintmérés eredmények?
Valaki eltudná küldeni nekem a Channel c. angol tankkönyv Pre-Intermediate kiadásához tartozó felmérő feladatlapokat és a megoldásait?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!