Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik társadalomismeretből...

Akik társadalomismeretből érettségiztek emelt szinten segítenének?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségiznék ebből a tárgyból emelt szinten,mert kell a szociális munka szakhoz,de nem tanultam soha.Segítenétek,milyen tankönyvből készültetek fel,esetleg link,cím jól jönne,nagyon megköszönném.

2016. szept. 2. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak középszintre mentem, de osztálytársam emeltezett. Andorka Rudolftól a Bevezetés a szociológiába c. könyvből tanult, ez amúgyis is alapmű lesz egyetemen. Sokat kell olvasni, hírekkel képben legyél.

Bár nem tanultad iskolában, de volt középsuliban vagy valahol érdemes lenne érdeklődni tanároknál, emlékszem sok anyagot hozott segítségül szaktársamnak.

Amúgy szocmunka nálad tuti? Mert társadalmi tanulmányok vagy szociológiával még talán többre lehet menni.. Persze, ha pont ez érdekel, bocsi, nem szóltam. (TT-s vagyok)

2016. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Januártól lesz majd a fősulin felkészítés,ahol néhány hónap alatt állítólag egész jól felkészítenek,csak szerettem volna már előtte is kicsit belemélyedni,tehát fogok kapni majd anyagokat,csak félek,hogy 4-5 hónap nem-e lesz kevés felkészülni.Neked hogy sikerült az érettségid? És az ismerősödnek emelten? Nehéz volt?


Igen,most szoc.munka,majd diploma után megyek tovább,meglátjuk merre fele :)

2016. szept. 15. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel az írásbeli egy házi dolgozatból állt, és tök egyszerű tételt húztam, könnyen ment. Nekem 100%-os lett. :) Amúgy is, aki kicsit is humánabb irányba érdeklődik, szerintem jól teljesítheti.
2016. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!