Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolában egy srác meg akart...

Iskolában egy srác meg akart verni egy lányt én meg nem hagytam odamenten és pof. án vágtam a gyereket és most engemet akarnak elővenni talán ki is rúgnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A lány legyen tanú és ne hagyjátok annyiban .
2016. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Mielőtt megindul a vita, nem mindegy, hogy a srác miért akarta megverni a csajt. Felőlem lehet bármennyire nő valaki, van ami kitudja hozni belőlem az állatot. Ilyen az ha valaki a szüleimet vagy a tesóimat szidja a szememben. Nem érdekelne, olyan pofont leküldenék bármelyik csajnak, hogy a fogait köpködné kifele.

Szóval ha egy "Nő" azt akarja, hogy nőként viselkedjenek vele, akkor viselkedjen Ő is nőként.


Ha a gyerek szapulta a lányt, direkt cukkolta, majd a lány tett valamit amivel visszaakart vágni, erre a fiú megakarta verni, akkor jól tetted. Ha így történt az igazgató is megfogja érteni. Illetve hozzáteszed, hogy bocsánat, hogy nem tudtál szólni a tanárnak, de éppen nem volt ott egy sem, és addigra a csajt már rég megverte volna.

2016. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak meg akarta, te pedig tenylegesen meg is utotted akkor te vagy a hibas.
2016. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Van egy érzésem, hogy ez nem pont így történt...
2016. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó honnan veszed?
2016. szept. 2. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem rúgnak ki egyetlen pofonért. Másrészt meg véletlenül sem írsz semmi részletet az esetről, nehogy kiderüljön, hogy lehet kevésbé sarkítva is tálalni.
2016. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha oké! Köszönöm nyomozó, de ha csak azt hiszed, hogy sarkítok nyugodtan a böngésződ vissza gombjával elhagyhatod az oldalt és nem kell válaszolnod!
2016. szept. 2. 23:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb védekezés a támadás...
2016. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem támadtam, de hogyha nem tudsz értelmes választ adni a kérdésre akkor kérlek ne tedd! Köszönöm!
2016. szept. 2. 23:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát bakker, ha nem mondod el hogyan történt az eset, senki sem tud neked tanácsot adni.
2016. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!