Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítom be, hogy...

Hogyan bizonyítom be, hogy egy adott hullám, vagy rezgés jelen volt 7100km-el arréb?

Figyelt kérdés

Kollégiumba felvételiztem a SOTE-n, és nővérem nem tudom Hallgatói jogviszony igazolást hozni, mert amerikában volt diákmunkán.

A szocos nő erre azt mondta, hogy ezt az igazolást telefonon is kérvényezhetjük különleges esetekben.


Nos nővérem Philadelphia mellett volt egy táborban mint "Campleader", és nemigazán volt térerő a közelben. Volt néha, de azt inkább személyes üzenetváltásra használtuk fel.


Erre a nő azt mondta, hogy bizonyítsam be, hogy nem volt térerő ott,a hol nővérem tartózkodott 2hónapig.


Lehetséges?



2016. szept. 3. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az a hely? Van ott polgármester, vagy egyéb köz intézet?

Tőlük kérj igazolást.

2016. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy képzeld el a helyet, mint ha vidéken lennél. Gyenge a térerő, lassú a net. Sokszor egyáltalán nincs.


Közintézmény meg nem tudom, hogy milyen gyorsan küldene levelet, de megpróbálom.

2016. szept. 3. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A telószolgáltatónak (de talán még a honlapjukon is) vannak mérési jegyzőkönyvei, lefedettségi térképei, hogy hol mekkora térerőre lehet számítani, milyen üzembiztonsággal, ennek kérdezősködj utána.
2016. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A szocos nő erre azt mondta, hogy ezt az igazolást telefonon is kérvényezhetjük különleges esetekben."


És te, vagy szülők nem tudtak volna betelefonálni?


" nemigazán volt térerő a közelben. Volt néha, de azt inkább személyes üzenetváltásra használtuk fel. "


Ha az fontosabb volt, mint az iskola...

2016. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolta komolyan, Jézusom...
2016. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lapon amit beadtunk, rajta volt, hogy 2015/16-os tanévben aktív a jogviszonya, és várhatóan 2017júliusaban végzi tanulmányait, gondoltam ebből kisakkozzák, hogy 2016szeptembertől ugyanúgy aktív hallgatói jogviszonya lesz.
2016. szept. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!