Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen miért 0 kredites a...

Egyetemen miért 0 kredites a testnevelés, és mégis kötelező?

Figyelt kérdés

2 félévig kötelező a testnevelés.

Mennyire veszik itt komolyan a tesit?

Csak mert soha nem ment jól, és volt, amikor egészségügyi okok miatt fel is voltam mentve.



2016. szept. 3. 22:45
 1/5 anonim válasza:
100%

Elvileg azert mert a mai fiatalsag mast sem csinal csak a gep elott ul, szoval valahogy ki kell rangatni oket onnan.

Ne olyanra gondolj mint a kozepsulis tesik, hogy futtatnak stb.. valasztanod kell egy sportagat ami neked tetszik. Bar elegge egyetemfuggo a dolog, nalunk peldaul lehet menni turazni is es le van tudva a teai xd

2016. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ez melyik egyetem?

(Mert van ahol négy félévig kötelező)

2016. szept. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden volt korcsolyázás, úszás, foci, lehet választani - szóval tényleg nem olyan, mint a középiskolában. És érdemes eljárni tesi órára, nem orvosi igazolást szerezni, mert a testednek szüksége van mozgásra. Szerintem csak magaddal tolsz ki, ha felmenteted magad. Mivel nulla kredites, nem osztályozzák, csak be kell járni - úgyhogy itt senki sem fogja azt mondani, hogy neked nem megy jól.
2016. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Itt biztos 2 félév, mert megnéztem a mintatervet, és ismerősöm is mondta, aki oda jár.

(Egyébként pénzügy és számvitel szak.)

2016. szept. 4. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk nincs :D (bölcsészkar)
2016. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!