Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakadt keresztszalaggal...

Szakadt keresztszalaggal végigtudnám csinálni a rendészeti középsulit?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve hogy elszakadt a keresztszalagom. Most terveztem volna a pótlását, viszont nem lenne időm visszaszedni a jelenlegi erőnlétem a felvételire.(Minimum 6 hónap pihi a műtét után tehát így felejtős a műtét.) Alapjáraton nincs problémám. Szoktam járni futni. (Akár 10km-et is meg sem érzem, mármint a lábammal.) Edzek, közte guggolás stb. Egyedül a nagyon hirtelen kitámasztásoknál vannak néha problémák. Ha jobban ráerősítenék a lábamra (izomzatra) akkor végig tudnám csinálni? Illetve felvennének ennek ellenére is?

Illetve még egy kérdésem lenne ami ehhez kapcsolódik. A rendőrtisztire mennyi a felvételi ponthatár? van egy OKJ-s papírom ezzel együtt 314 körül van a pontom. Gondolom ez oda kevés lenne...



2016. szept. 5. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!