Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés felmentést hogyan...

Testnevelés felmentést hogyan szerezzek? SOS

Figyelt kérdés

Nem bírom, a sport nem az én műfajom.

Alapvetően semmi bajom, csak lelkileg viselnek meg ezek az órák.

16 éves vagyok most, idén kezdtem a 10.-et. 40 kiló körül mozgok, szóval nem a lustaság meg a lázadás miatt nem akarom ezt, hanem egyszerűen elég volt.

Undorodom a sporttól, a sportolóktól mind!

Mit tegyek? Kérem aki tud..

Pszichológus esetleg? Nőgyógyász? Valaki??

Nálunk elêg szigorú ez a rendszer. De nem adom fel!



2016. szept. 5. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Álmodozz csak.
2016. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
86%

Nálunk egyedül azok kaptak felmentést, akik gyógytornára jártak.


Ha ez nem opció nálatok, akkor elég reménytelen.

2016. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Te legalább tornázhatsz.. Csere?? Én nagyon szívesen tornáznék de nem lehet az asztmám miatt:/ Adok papírt csak cseréljünk :)
2016. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, ez lemaradt.


Egyébként első pont a hozzád hasonló megnyilvánulások miatt nem jutottam eddig előre.

2016. szept. 5. 18:01
 5/18 A kérdező kommentje:
Testnevelés órán egyszerűen az emberek megváltoznak. Ridegek lesznek és érzéketlenek. A tanár is. A gyógytorna nem opció nálam, de köszönöm!
2016. szept. 5. 18:04
 6/18 anonim válasza:
Azt lehet tudni hogy miért utálod ennyire? Én is gyűlölöm, mondjuk nekem felmentésem végül dokitól lett a lábam/gerincem miatt. Persze gyógytesire járnom kell, de azt sokkal jobban szeretem. Esetleg elmehetsz ortopédiára de a két szép szemedért nem fognak kiírni ha nincs bajod :D Nőgyógyász meg nem tudom milyen okokból ad(hat) felmentést, de tudom hogy van ilyen szóval nála is lehet kopogtatni, de "csak úgy" ő sem fog kiírni. 16/L
2016. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
#6-os vagyok, közben látom leírtad. Hát ez azért nem indok >< Gyógytesi miért nem opció?
2016. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Malanana válasza:
58%

Hét nyolc év gyogytornával a hátam mögött mondom...ez az amit használhatsz kifogásként sokancsinálták...csak én nekem tényleg komoly ferdülés volt. Uszás gyogytesi egybe kellett

Arra viszont járj el heti egyszer kétszer mert arra kapsz külön osztályzatot.És nagyon jót tesz neked

Nekem is a legjobb dolig volt ami történhetett velem egészségesebb lettem egy jobb tartással s alakkal.

2016. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha az egészségi állapotod nem indokolja, nem fogsz felmentést kapni. Esetleg keress egy orvos, fizesd le vagy sz*pd le...
2016. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. Én egész gimi alatt rettegtem a tesi óráktól, folyton kiröhögtek, megaláztak mert béna voltam. Végig azzal vigasztaltam magam, hogyha hazamegyek akkor utánanézek ennek, és kitalálok valamit. Nem lett belőle semmi, és túléltem, pedig voltak durva esetek. Te is ki fogod bírni. Egyébként én is lány vagyok.
2016. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!