Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik nyelvvizsgat ajanljatok?

Melyik nyelvvizsgat ajanljatok?

Figyelt kérdés
Nekem a TELC nyelvvizsgán kívül mondanátok olyan nyelvvizsgakat amelyek nemzetközileg elismert? Tudom, láttam mar őket miket ismernek el jobban de nem tudom melyik lenne számomra a megfelelő.Kiváncsi vagyok a véleményetekre.Néztem a Corvinus ny.vizsgat vagy bme. Ti milyen típusút csináltatok?
2016. szept. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az angolra én az euroexam vizsgát tudom ajánlani, az európai nyv-t ad csak, de korrekt. Diplomához tökéletes. Illetve az IELTS, ami nemzetközi.

Mind a kettőre másképp kell készülni. Én anno voltam BME vizsgán, Euroexamon, és IELTS-re készülök az ausztrál munkavállalásihoz. Akik nézik a nyelvvizsgát külföldön, azok legtöbbször azt nézik úgy látom, milyen szintű vagy IELTS-en. Külföldi egyetemre jelentkezésnél is ezt láttam mércének. 6-7 szint körül min.

2016. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sompeti válasza:

Szia!

Én írásbeliből az ORIGÓ nyelvvizsgát javasolnám, főleg most, mivel még októberben rövidebb a vizsga, mert kivették belőle a nyelvi tesztet.

Küldök egy mintafeladatsort, hogy most mire lehet számítani.

[link]

Az októberi nyelvvizsgára még 2016.09.19-ig lehet jelentkezni.

2016. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sompeti válasza:

Én írásbeliből az ORIGÓ nyelvvizsgát javasolnám, főleg most, mivel még októberben rövidebb a vizsga, mert kivették belőle a nyelvi tesztet.

Küldök egy mintafeladatsort, hogy most mire lehet számítani.

[link]

Az októberi nyelvvizsgára még 2016.09.19-ig lehet jelentkezni.

2016. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!