Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Melyik a jobb...

Egyetemisták! Melyik a jobb megoldás? Bejárni az unalmas előadásra, ahol nem lehet követni a tanárt, de talán ragad rád valami, vagy otthon maradni és megpróbálni egyedül megtanulni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyen esetben inkább otthon maradtam.
2016. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%
Járj be előadásra, közben meg gondolj arra, amikre akarsz,a lényeg, h a tanár lássa a fejed, mert úgyis megjegyzik az arcokat, ki járt be ea-ra és kit nem láttak....
2016. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ez szerintem több tényezőtől függ. Ha van hasznosabb dolgod előadás idején és van elég önuralmad önállóan legalább elolvasni az adott anyagrészt, akkor megéri nem bemenni.


Ha csak azért nem mennél be, mert unalmas, de otthon nem lesz kedved átolvasni, esetleg még a tanulási stílusod is olyan, hogy hallás után könnyen megérted az anyagot, akkor talán megéri bemenni.

2016. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szerintem hasznosabb készülni. Nekem közgázon matek, közgáz és infó kivételével szelektálva van minden. Igaz még csak első féléves vagyok, de feleslegesen nem látom értelmét, hogy üljek.
2016. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Általában nem éri meg ezekre bemenni. De nekem volt olyan előadás ahol kb 20 fő volt a csoportban, és nyílt titok volt, hogy aki ott van az órák javán az könnyebben kap jobb jegyet. Én is mentem szóban javítani, aki nem járt be azt megkínozta a jobb jegyért. Nekem feltett egyetlen, könnyen megválaszolható kérdést
2020. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!