Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha iskolát szeretnék váltani,...

Ha iskolát szeretnék váltani, de nincs több igazolható napom, engedélyezheti az igazgató? -többi lent-

Figyelt kérdés

Idegbajt kapok az osztályomtól, elvették a 3-4 éven át összegyűjtött önbizalmamat 3(!!!) nap alatt, bónusz, hogy az ofőm nem való ofőnek, nem empatikus, csak az a "jó pofizok a diákokkal és kész".


Kérdésem:

Ha esetleg a kinézett iskolába mennék valahogy, ha lehetséges látogatóba, gyorsan körbenézni, stb, az igazgatónő adhat engedélyt, napot rá, ha már nincs több szülői igazolásos napom?

Nem tudom lehetséges-e, jó lenne minimum 1x felmérnem a terepet, hogy ne szúrjam el megint a választást.



2016. szept. 20. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy erről az igazgató dönt hisz ő adhatna erre igazolást. Ha elmondod neki az indokaidat akkor biztosan ad. De semmiképp ne dönts hirtelen felindulásból, jól gondold meg.
2016. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem hinném, hogy ez lehetséges lenne. Mármint hogy elmenj "körbenézni". Meg különben is... egy nap alatt nem fogsz tudni messzemenő következtetéseket levonni. Még az igazolást a legkönnyebb megoldani, elmész orvoshoz, hogy beteg vagy, és kiír 3 napra, de ez azért nem így működik.
2016. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jól meggondoltam. Ennyi elég is volt, két életre! Papírírószeres felesége mesélte, hogy a lánya nem érezte jól magát és 1 hét után átiratkozott, és nem bánta meg, sőt. Most per pillanat többet "lógtam", maradtam itthon igazolásokkal meg nem kellemesen kreált próbálkozásim, hasmenés miatt, mert már komolyan nem bírtam ott, alapból a légkör is fullasztó.


Mostanság sokat jártam dokihoz... 2x ^^" Meg a dokim az kb óvodás korom óta ismer, nem hülye, jó orvos, szóval nem lenne könnyű, meg nem is tudok jól hazudni, ezért is kell nekem kreálnom valami bajt, ami általában sikertelenül végződik.

2016. szept. 20. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kell vagy 2 nap, akkor 3. nap menj el a dokihoz, hogy 2 napig hasmenésed volt , igazolja le. Ezt nem tudja ellenőrizni úgyse.
2016. szept. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs pofám a dokim szeme elé kerülni. Általában rosszabbik esetben szoktam 2-3 hónaponként 1x, max kétszer ha tényleg van bajom járni, amúgy kb félévente megyek, és ha tényleg bajom van, akkor tényleg a halálomon vagyok és 1 hétre kiír.

Az meg a másik, hogy lehet, hogy igazolná, de nem hülye, nem hinné el, aztán következő alkalomkor mikor megyek, lehet megszívnám.

2016. szept. 21. 07:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező de eleg hülye lehetsz :) vagy csak életképtelen??

Nem biztos hogy az osztályodban kell keresni a problémát

2016. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem haragszok, de nem vagyok az. Nem az én társaságom. Közel sem vagyok tökéletes, de nem tudok közéjük beilleszkedni, nem vagyok italozó, cigiző, nagyszájú liba aki nincs tekintettel másra.

Az meg a másik, hogy ok nélkül barmok. Első naptól kezdve nem szóltam egy rossz szót sem, nem bántottam senkit, csak zenét hallgattam, rajzoltam és kussoltam. Alapból nem tudok könnyen ismerkedni, hát még akkor ha egész nap szívatnak, és ez nekik a "barátkozás". Páran csak azért jöttek mert valami szakmát akarnak, vagy mert ez volt közel, vagy mert oda vették csak fel, szóval nem azért mert annyira érdekelné őket őket a szakma. Legalább is ha ők a jövő ápolónői akkor inkább helyben elvérzek. Minimális empátia nincs bennük.

2016. szept. 21. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
ezek szerint egészségügyibe jársz...milyen suliba mennél át?
2016. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán a Raoul Wallenber szakközépbe, az is EÜ-s, az tűnik a legjobbnak a lehetőségek közül. Több hete keresek megfelelőnek tűnő nem a világ végén lévő iskolát, de egyrészt nem tudok dönteni, mert nem tudom mire számíthatok, közösség, tanárok stb.
2016. szept. 22. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!