Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a fizika emelt?

Mennyire nehéz a fizika emelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fizika alapszakra szeretnék menni és ezért gondoltam, hogy fizikából emelteznék...


A suliban pedig azt mondták, hogy az nagyon nehéz és a suliból még senki sem emeltezett fizikából meg, hogy ahhoz kell egy fizikai gondolkodásmód, ami nincs meg bennem, bár mondták, hogy 1,5 órás tantárgyból nehéz megállapítani, de így gondolják...


Én meg már 5-6 éves korom óta arra készülök/vágyok, hogy fizikával foglalkozhassak(annak egy részével, de ez most itt nem lényeg).


És ezért kérdezem, hogy tényleg ennyire lehetetlen ez a pálya? Semmi esélyem, ha nem vagyok zseni?



2016. szept. 22. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenesetre NAGYON sok gyakorlás kell a sikeres emelthez.

Meg egy JÓ magántanár, akihez rendszeresen jársz.

Mondom: JÓ. Mert nem mindegy, milyen hatékonysággal viszi át a szemléletet a tudás mellett.

Én rendszeresen foglalkozom emelt fizikásokkal, és hát aki nem fiatalon kezdett mélyebben foglalkozni a fizikával, azzal megizzadok, mire kialakul a dolog.

2016. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!