Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik gimnáziumba menjek?

Melyik gimnáziumba menjek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és nem tudom hova menjek.(Budapest). Gondolgodtam a Budai Nagy Antal Gimnáziumon Budafokon. Az milyen suli?

2016. szept. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Eloszor azt dontsd el hogy gimi vagy szakkozep, majd mondd el budapest melyik reszen.
2016. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi szeretnél lenni?
2016. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba szeretnék menni, mert még nem tudom mi szeretnék lenni. 11,12,22 kerületben szeretnék valahova. De máshol is jó ha van jó gimnázium amit ajánlotok.
2016. szept. 24. 07:51
 4/6 Kérdezek :D válasza:
Sziaa :D Én is oda szeretnék menni :D
2016. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó:)
2016. szept. 26. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

A BUDAIBA NE!!!

A ti érdeketekben mondom, semmiképpen ne menjetek a BNAG-ba!!!!!

Két éve korrupcióval, a tanári kar, a diákság és a szülők akarata ellenére odaraktak egy elmebeteg, semmihez sem értő "vezetőséget", azóta napról napra egyre rosszabb minden!

2017. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!