Most mihez kezdejek?

Figyelt kérdés
Általános tantervű osztályba járok a gimimben.Gondoltam (mivel még 8. végén nem tudtam mi is érdekel egész pontosan) majd itt lesz időm kigondolni mit is szeretnék majd felvenni faktra.De így 10.-ben már tudom,hogy a reálos tárgyak (biosz-kémia,matek-fizika) sokkal jobban érdekelnek és jobban is szeretem őket mint pl. az irodalmat,törit stb.Szóval gondoltam,hogy majd a kémiát és a bioszt fogom felvenni faktos tárgynak,de kiderült,hogy a mi iskolánkban úgy van,hogy a reálos tárgyakat csak a természettudományos osztály(akik emelt óraszámban tanulják a bioszt-kémiát,matekot-fizikát) csak azok vehetik fel,illetve a bioszt azt felveheti az is aki az általános osztályban tanul de a kémiát nem.:((( Most mit tegyek?Teljesen el vagyok keseredve.😭 Menjek át egy másik suliba ahol bárki felveheti a reálos tágyakat?Nagyon szeretem a mostani gimim és remélem van más mód is és nem csak az iskolaváltás :(( Kérlek benneteket,hogy segítsetek mert ez úgy elszomorított, hogy már kedvem sincs tanulni és az,hogy nem tudom mihez kezdjek teljesen kikészít :'((

2016. szept. 24. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdjek*
2016. szept. 24. 18:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fakt az csak egy dolog. Emelt érettségit tehetsz úgy is, hogy semmilyen faktra nem jársz. Én csak matekfaktra jártam, de kémiából és németből is emelten érettségiztem (matekból nem xD). Érdemes volna kérdezősködnöd a reálos tanáraidnál, hogy nincs-e kedvük szakkört tartani, esetleg külön foglalkozni veled. Még tán jobban is jársz, mint a faktokkal.
2016. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) am sajnos úgy érzem,hogy nem igazán akarnának segíteni, mert a C-sek alapból elég nagyra vannak magukkal és lenéznek bennünket,általános osztályba járókat -.-"" a magántanárról mi a véleményed?Szerinted megérné úgy ha kémiából csak magántanárhoz járnék bioszból meg faktra és úgy próbálnék meg emeltezni?
2016. szept. 24. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

(Mellesleg ne más diákok véleménye alapján döntsd el, mennyire segítőkészek a tanáraid.xD)

2016. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Emiatt semmiképpen sem iratkoznék át.

A magántanár + fakt teljesen jó megoldás.

2016. szept. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!