Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Színész szeretnék lenni! De...

Színész szeretnék lenni! De mi kell hozzá? Van egy csomó kérdésem. Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy gyermekkori álmom válna valóra.. Most mentem 8.-ba és vagy színészetire megyek vagy rendőrnek. De inkább a színészeti jobban érdekel. Lenne hozzá tehetségem a suliba én voltam a narrátor vagy SZM-bálon én mondtam be mi következik stb..


A kérdéseim: Gimi kell hozzá vagy elég egy szakközép is? Ha gimi kell akkor egyetemre vagy főiskolára kell tovább mennem? Nem feltétlenül akarok a tv-be szerepelni a színház is jó. Oda milyen suli kell? Esetleg aki színésznek tanul mi a véleménye róla nehéz? Kell felvételit írni? Hol vannak ilyen iskolák? Már néztem Budapesten van egy csomó Kaposváron is. Közelebbtudna valaki pl Szombathely? Milyen tanulónak kell lenni hányas átlag? Egyenlőre enyi :D Addig is köszönöm!!


Matek és föci ami nekem hármas de igyekszem kijevíteni :/



#színház #iskola #sokan válaszljatok pls
2016. okt. 2. 21:09
 1/3 A kérdező kommentje:

*ennyi

*kijavítani


Bocsii csak gyorsan írtam :)

Sokan írjatok pls :)

2016. okt. 2. 21:11
 2/3 anonim válasza:
Főiskola is kell, csak mondom.
2016. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Benne volt a kérdésbe csak mondom...
2016. okt. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!