Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi pontot kell elérnem a...

Mennyi pontot kell elérnem a felvételin, ha a Veres Pálné gimnáziumba szeretnék bejutni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Minden évben más a pont határ. De szerintem, egy 60+ pont kell oda. Tavaly egyik barátnőm 50 valamennyit írni, és nem vették fel.
2016. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Két barátnőm is oda jelentkezett tavaly egyikőjüket 81 ponttal kitűnőséggel és egy 43-44 pontos szóbelivel vették fel reálra sajnos masik baratnomet nem vettek fel o ha jol emlekszem 74 pontot irt 48 pontot vitt viszont nagyon elszurta a szobelit!
2016. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem 85 pontos felvételivel vettek fel 2 éve, 75 pont kellett ahhoz, hogy egyáltalán behívjanak szóbelizni. Tavaly lejjebb volt a határ, mivel nehezebb volt az írásbeli.Tehát ez minden évben változik, de 70-75 kell átlagban szerintem:)
2016. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!