Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Operaénekes szeretnék lenni....

Operaénekes szeretnék lenni. Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg is zeneművészeti gimnáziumban tanulok, de ez kicsit rendhagyóbb, mint általában a konzik, így van heti 1 "szólóóránk", aminek semmi köze a normális hangképzéshez.

A tanár csak darabokat ad, elénekelteti velem, de nem tanít semmit.

Nyáron egy hivatásos énekes foglalkozott velem egy tábor keretében, akitől rengeteget tanultam, én is csak ámultam, hogy mit hozott ki belőlem a módszere! De sajnos ő egész évben folyamatosan koncertezik, így nem tudna vállalni.

Jelenleg tanárt keresek, de nem tudom ki lenne a legjobb.

Egy tanárjelöltem már volt, beültem egy osztálytársam tanára óráját megnézni, de a szolfézstanárom azonnal lebeszélt róla, hogy hozzá járjak, mert szerinte helytelen technikát tanít , amivel mindenkinek tönkreteszi a hangját, aki hozzá jár.

Egyébként magasszoprán hangom van. Összesen 1-2 hang választ el a koloratúrszoprán hangfekvéstől.

Most 17 és fél éves vagyok, a mutáláson már túlestem.

Ti mit/kit javasoltok?



2016. okt. 10. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!