Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmák vannak, amikben...

Milyen szakmák vannak, amikben állatokkal foglalkozhatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat és mindig az volt a vágyam, hogy velük foglalkozzam, de nem tudom hogy miben helyezkedjek el..

Segítsetek légyszi!:)



2016. okt. 14. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól megy a biológia, kémia és a matek akkor állatorvosnak készülj. De ha esetleg az neked kemény dió lenne, még mindig lehetsz kutyakozmetikus ha ügyes vagy akkor elég jól el lehetsz vele. De akár még kisállatkereskedő is lehetsz. Ha meg kifejezetten a kutyák érdekelnek, lehetnél amolyan kiképző is pl egy kutya iskolába.


Mezőgazdasági pályán is elgondolkodhatsz annak is van köze az állatokhoz, de az inkább a haszonállat tartásra vonatkozik. De mehetnél még állatkertbe is gondozónak, de azt nem tudom mi kell hozzá.

2016. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!