Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? /lent/

Mi tévő legyek? /lent/

Figyelt kérdés

Bejutottam Budapestre egy nagyon jó középiskolába. Nagyon szeretem, aligha tudnék jobbat elképzelni az osztályom is nagyon jó. Egy baj van, az hogy kollégista vagyok (nem az iskola kolija). Jó a kollégium, de valahogy én nem bírom. Otthon szeretnék lenni. 6an vagyunk egy szobában, de jóba vagyok a szobatársakkal. Imádom Bp-t. Kell a pörgés meg ilyenek, de szinte már depressziós vagyok attól, hogy vissza kell mennem. Nem hiszem, hogy lenne lehetőségünk most odaköltözni. Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2016. okt. 16. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol is laksz? Esetleg próbálj meg kolit váltani, ha van rá lehetőség. De nem értem, ha mindennel rendben vagy a szoba társakat is bírod, miért vagy emiatt depressziós. Mi az ami hiányzik? Amúgy az is lehet, hogy csak szokás kérdése, eddig nem voltál kollégista, csak meg kellene szoknod. :)
2016. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BiTOPro97 ***** válasza:
Honvágy, szülőkről való leválás és ehhez idő kell. - főleg a te korodban.
2016. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!