Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már jártam középiskolában,...

Ha már jártam középiskolában, akkor én nem is jelentkezhetnék esti érettségi felkészítő képzésre?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömtől hallottam, hogy van esti két éves érettségire való felkészítő tanfolyam.

Szerintetek 2-es 3-as érettségit fel lehet e tornázni 4-es 5-ösre, esti felkészítőn? (Nem lettek a legjobb eredményeim.) Egy év munka után, rájöttem, hogy milyen szakirány tetszene a legjobban. Mivel ez csak egyetemen van, így kellene a jobb jegy. Szerintetek van e rá esély, vagy ne is áltassam magam ilyenekkel?

Hallott e valaki olyat, hogy egy rossz tanuló igen is bizonyított? Lehet később, mint a többiek, de megtette.

Ha már jártam középiskolában, akkor én nem is jelentkezhetnék esti érettségi felkészítő képzésre?



2016. okt. 18. 13:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!