Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent a felsőoktatási...

Mit jelent a felsőoktatási neptun rendszerben az a kifejezés, hogy Ügyintézés alatt (Poszeidon) a leadott kérvényeknél?

Figyelt kérdés

A főiskolai neptun rendszeren keresztül leadtam a különleges méltányossági kérelem kérvényét, hogy passziváltassam magam erre az őszi félévre (a passziválási kérvény leadásának határideje már elmúlt, az oktatásszervező pedig ezt a méltányossági kérvényt javasolta). A kérvényben kértem a félév passziválását, valamint a befizetendő tandíj összegének mérséklését is.


Mikor ma beléptem a neptun rendszerbe ez az üzenet fogadott:

Tisztelt Hallgató! Értesítjük, hogy az Ön által '2016.10.20.' dátummal leadott, 'Különleges méltányossági kérelem' nevű kérvény státusza 'Ügyintézés alatt (Poszeidon)' lett. A döntés indoka: (nem volt semmi írva). Módosító xy.


valamint kiírásra került egy befizetési kötelezettség xxxx Ft összeggel 2016/17/1 Önköltség/költségtérítés 1. pótdíj névvel 2016/17/1 félévben.


2016. okt. 25. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A Poszeidon egy iktatórendszer. Annyit jelenthez ez a státusz, hogy iktatták benne a kérvényedet, de ennél pontosabban én sem tudom.


A pótdíjat meg gondolom arra kaptad, hogy aktív a féléved, és még nem fizetted be az önköltséget.

2016. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. okt. 25. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!