Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulási lehetőségeket?

Továbbtanulási lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Matek-infó (esetleg fizika) val mennék tovább. Mire érdemes, ahol jó fizu, és el is lehet helyezkedni. Vágom h ez egy nagy témakör ezért 1 listát v bármi ahsonlót megköszönnék.

2016. okt. 29. 21:44
 1/3 *-Emese-* válasza:

Fazekas: Speciális matematika tagozat, Matematika-fizika tagozat

Csokonai: Emelt óraszámú matematika-informatika csoport

Mechwart: Informatikai szakirányú képzési forma, Gépészeti szakirányú képzési forma, Német két tanítási nyelvű gépészeti szakirányú képzési forma, Angol nyelvi előkészítő osztály informatikai szakirányú képzési forma

Sirius: Informatikai ágazat, Gépészet ágazat

TÁG: Matematika-fizika csoport, Matematika-informatika csoport

2016. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ty jöhet még
2016. okt. 31. 23:43
 3/3 *-Emese-* válasza:

Nincs mit.

Egyébként mennyi az átlagod? Hol laksz?

Ezek alapján hatékonyabban tudnék neked segíteni.

Amiket eddig írtam és most is írni fogok, azok mind Debreceni középiskolák, szakközépiskolák, szakgimnáziumok és gimnáziumok.


Ezeket találtam még:

Brassai: Autóelektronikai műszerész, CAD-CAM informatikus, Elektronikai technikus, Mechatronikai technikus, Műszaki informatikus, Szállítmányozási ügyintéző

Baross: Műszaki gépészet, Műszaki informatika, Gépi forgácsoló, Ipari gépész

Beregszászi: Villamosipar és elektronika, Informatika, Villanyszerelő(hiányszakma), Számítógép-szerelő karbantartó/Elektronikai műszerész

EURO: 5 évfolyamos magyar–angol két tanítási nyelvű

gimnáziumi osztály, 4 évfolyamos informatika tagozatos gimnáziumi osztály, 4 évfolyamos informatika tagozatos

gimnáziumi osztály

Péchy: Épületgépész technikus


Egyébként én is ebben a tanévben fogok felvételizni.

Sok sikert!

2016. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!