Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemek vannak ahhol...

Milyen egyetemek vannak ahhol fizika szak van? Melyik a legolcsobb? Van olyan ahhol nem kell fizetni vagy elenyeszo a tandíj?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Minden kérdésre választ találsz!

2016. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Most hiába nézegeti a felvi-t, mert csak a keresztféléves képzések vannak fent.


Amúgy kérdező, több helyen is van fizika (ELTE, PTE, BME - ezekről tudom biztosan, de szerintem van az SZTE-n is, ez majd december körül meg fog jelenni a felvi-n.)


Ha eléred az állami támogatott ponthatárt, akkor nem kell semennyi tandíjat fizetned. "Szerencsére" nem túl magasak a ponthatárok fizika szakon, így nem kell kétségbe esned. A tavalyi ponthatárokra esetlge rákereshetsz a felvi-n, és látni fogod, hogy egyáltalán nem nagy ördöngösség bekerülni. (Bentmaradni annál inkább.)

2016. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Most hiába nézegeti a felvi-t, mert csak a keresztféléves képzések vannak fent."


Tényleg?

[link]


Ja nem!

[link]


Tájékozódni pont elég a tavalyi felvi is!

2016. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de az induló szakokat és azok követelményét itt nem tudja megnézni.


És nem kell ilyen stílusban írni, én nem beszólásnak írtam a dolgot.. Hanme mint tény.

2016. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk abban igazad van, hogy valószínű sokat nem fog változni.

De ez normál stílusban is le lehet írni :))

2016. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi! Igazad van!


Elnézést kérek!

2016. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!