Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKTV-vel kapcsolatban tudnátok...

OKTV-vel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Általános tudnivalókra lennék kíváncsi. Érdekelne, hogy hány órakor kezdődkk a verseny és az is, hogy az első forduló napján be kell-e menni a tanórákra vagy azt lehet felkészüléssel tölteni. Egyébként milyen öltözetben szokás megjelenni a versenyen? Kérlek, hogy komolyan válaszoljatok és nézzétek el nekem ezt a sok kérdést, de ez lesz az első versenyem.

2016. nov. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első forduló napján nem kell iskolába menned.:) Ilyenkor mindegy milyen ruhában mész, hisz csak az iskoládban írod.

Nekem a második fordulóm 10kor (de lehet, hogy 9kor, nem emlékszem pontosan) kezdődött. Itt már kicsit elegánsabban öltöztek a versenyzők.:)

A döntőm is is ugyanabban az órában kezdődött amikor a 2.forduló, itt már mindenki nagyon elegáns volt.:) Olyan is akadt, aki öltönyben jött. Szerintem ez egy kicsit túlzás amúgy, de kinek a pap, kinek a papné.:))


Az általános tudnivalók alatt amúgy mit értesz?😃

2016. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne még, hogy mikor kezdődik. Esetleg azt meg tudod mondani? Vagy az minden iskolában eltérő?
2016. nov. 4. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolától függ, hogy egész napról elengednek, vagy csak pl. az ötödik óra után az első forduló napján. 14.00-kor szokott kezdődni egységesen a verseny első fordulója.
2016. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik OKTV-t meg tudod nézni, hogy mikor kezdődik az oktatas.hu-n. Ott van leírás is arról, hogy hogyan alakulnak ki a pontok.
2016. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2016. nov. 7. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!