Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Uj suliba megyek lecci segiset...

Uj suliba megyek lecci segisetek. Elegge felek? (A tobbi lennt)

Figyelt kérdés

Az a helyzet h jovore uj suliba megyek. Kozepiskolarol lenne szo. Szakmara megyek.

Osztalytarsakrol meg semmit sem tudok. Valaki sgitene h h kene az elso napot eltolteni? H mit szabad es mit nem?

Konnyen baratkozok de igy most elegge nehez lessz. Felek az egesztol. Nem szeretnek itt is kulonc lenni.

Meg ott az a csicskaavato. Az h van? Az csak egy nap vagy tobb?


Es az a baj h a nevmemoriam elegge szar. Es h jegyezzek meg annyi uj nevet tanar/diak.

Es mi tortenik golyataborban?

Hamarosan megyek nyilt napra abba a suliba es elegg be vagyok parazva. Kiraz a hideg h uj kornyezetbe kerulok. Ha felek akkor !eg rajzolok de gondolom nem lenne jo h beszelnek en meg rajzolgatok.

Valaki segitene? H mit kene zennem?

/ Idiotak kimeljenek es aki nem a kerdesemre valaszol az kerem kimelje magat es engem is/

Elore is koszonom a valaszokat :)

15/L



2016. nov. 4. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály, hogy mit szabad és mit nem.:) Az első napok amúgy is az ismerkedésről szólnak. Osztályfőnöki órán is ez fog először dominálni. Mindenki szépen feláll és mond magáról néhány szót, aztán a szünetekben úgyis kialakulnak beszélgetések. Nálunk nem csicskaavatónak hívták, de egyébként csak egy napos volt. Vicces feladatok voltak.

Az én névmemóriám se világbajnok, de egy idő után nem volt gond, nyugi. :)

A gólyatábor nekünk 3 napos volt. Csapatok voltak és sok-sok vetélkedő, hogy minél jobban összeszokjunk.

Nem kell félni, persze ijesztő lehet, hogy új környezet, új emberek, de meg fogod szokni.

2016. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jövőre mész suliba, de már most ezen pörgettyűzöl? F@@sza!


Na figyelj!

- Tollat, ceruzát és minimum egy kockás füzetet vigyél. (De lehet csíkos is.)

- Iskolaköpeny már nem kell (sajnos!).

- Cigizni, meg ha lehet, akkor csak a wc-ben, és nyomdd el a csikket, meg ne szemetelj. Kb. ennyi!

2016. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezen kattogok nemtom miert.

Lehet mert mar errol szol minden napunk. Igy 8.-ban.

Allandoan kozepiskola. Es hat felkelltette ez az erdeklodesem es most lessz nyilt nap es hat nagyon varom. Kosse beporogtem. 😅

2016. nov. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!