Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és ma úgy...

20 éves lány vagyok és ma úgy döntöttem h a második szakmám autószerelő lsz. Teljesen az alapoktól kellene kezdenem, de megéri? Mármint egy nő "lehet" autószerelő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a vágyad, hajrá! Miért ne lehetne? :)
2010. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is akartam az lenni:) de ha ma döntöttél úgy akkor még kicsit gondolkodj rajta. Sosem fognak ugy nézni rád mint egy ffi autoszerrelőre.
2010. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már régen is gondoltam rá és pont azért nem foglakoztam eddig vele mert h nem kezelnének normálisan.Meg mindig azt mondják h gyenge lennék ilyen munkát végezni.És azért is tetszene mert imádom a tetoválásokat és ugye egy "normális" munkahelyen nem nézik jó szemmel....
2010. ápr. 28. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
azért akarsz autoszerelő lenni hogy lehessen tetoválásod? menj tetoválónak :D sok helyen elfogadják, irodákban nem. vagy olyan helyre varrass ahol nem látszik ha hosszu ruha van rajtad.
2010. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dehogy:D de akkor legalább nem kellene takargatnom és oda csináltathatom ahova akarom:D
2010. ápr. 28. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz annak, barátnőm is az akart lenni, csak nem jött össze neki, de elgondolkodtató, mert biztosan sok nehéz dolgot kell emelgetned...
2010. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért nem jött össze a bnődnek? Attól meg nem nagyon félek h sokat kell emelnem.Nem vagyok én olyan gyenge:D
2010. ápr. 29. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy autókereskedésben dolgoztam értékesítőként az én helyzetem sem volt könnyű nőként, de autószerelőt én nem tudok elképzelni nőként:-) élnéztem a fiúkat a műhelyben, hogy mit melónak és milyen súlyokat emelnek meg naponta háááát én megszakadtam volna, pedig én sem vagyok az a gyönge nő típus! De hajrá próbáld meg, de a tetkók miatt tényleg ne, az nagy butaság lenne!
2010. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Végül összejött?
jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!