Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológian mennyi matek van?

Pszichológian mennyi matek van?

Figyelt kérdés

Idén erettsegizem, duplazassal minimum 440 pontom meglesz (mar ket tárgyból is elorehozottaztam, nemet 98% es angol 90%-os középszintűek lettek) Töriből emeltezem, emelt töris osztályból es 72% százaléknál rosszabb próbát még nem irtam es meg csak most fogok elkezdeni teljes erőbedobással készülni.

Viszont!

Matekot kb általános óta nem tanulok, gimiben vegig kettes voltam belőle az is csak egy bizonytalan... az erettsegin biztos atmegyek de a minimummal...magántanárhoz járok.

Mindenkepp pszichora akarok menni, es azt tudom h statisztika van, esetleg egyéb? Es az mennyire nehéz?:/



2016. nov. 14. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A matekkal mindig szenvedtem. A Karolira jartam pszichora. Ott nem volt vészes a statt. Két féléves targy és gyakorlati része is van. A statt 1 masodikra míg a statt 2 elsőre lett meg. Nem kell félni tőle.
2016. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mesélnél egy kicsit, hogy a Károli milyen? Nem tudom megéri-e azt elsőnek írni mert eleg messze van a várostól es bent dolgozom :/
2016. nov. 15. 00:52
 3/6 anonim válasza:
100%

Pázmányon hallgatok pszichológiát. Biostatisztikánk van, és nem is csak egy félévben. Ha tényleg nagyon nem megy a matek, húzz bele. Nagyon jól tartják nálunk, és a vizsgákat, zh-kat szerintem meg tudod csinálni. Az anatómia mellett nálunk ez a buktató. Nekem a gimis általában 4-es matekommal és egy 93%-os közép matekérettségivel nem okoz nagy nehézséget, de sokat kell tanulnom rá.

Ezért ne add fel! Szerintem meg fogok tudni oldani, ha igazán akarod. Nem a matek a legfontosabb a pszichológián. Túl kell élni :)

2016. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) második, kicsit megijesztettél. Es ha szerzek diszkalkulia papírt? Sajnos szerintem ha nagyon akarom akkor se jönne ossze úgyhogy lehet lemondok rola... esetleg valaki az ELTE-ről velemenyt?:)
2016. nov. 15. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy el fogják fogatni, amúgy a statban nem kell számolni. Annyi hogy számokkal dolgozunk, de a matekos részt elvégzi helyetted az spss. Az ELTE-ről nem hallani jókat, de mivel nem oda járok, részletesebben nem tudok róla nyilatkozni, csak tovább adom, amit hallottam :)
2016. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(ja és én diszkalkuliás vagyok, szóval ne ez akadályozzon meg abban hogy pszichológiára menj! :) )
2016. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!