Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A holnapi nap 7 órából 4-en Témazárót írnék, amelyekre nem igazán tudtam készülni a mai nap(du. 5kor értem haza suliból) a holnapi(már a mai) napon lesz Egyetemi nyílt nap, én úgy döntöttem inkább oda megyek(igazolást is kapok) Na de nem is azért...a helyzet a következő, ugye 4 tantárgyból TZ, de így NEM egy nap hanem 4 külön napon fogom megírni a dolgozatokat(még ha nehezebb is lesz sokkal jobban feltudok rá készülni) én személy szerint jó döntésnek tartom, de érdekelne a ti véleményetek is:D Nem kell jönni hogy a pót doga nehezebb, nem minden esetben az de vállalom a kockázatot(1-ik így is pót dolgozat lenne, mert akkor meg beteg voltam)

2016. nov. 15. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 2 TZ-nél többet nem írathatnak veled... Egyébként, ha tényleg készülsz a dolgozatokra, akkor megéri ezt választani.
2016. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy fontos volt-e megnézned az egyetemet, mert akkor akármit is csináltál volna aznap a suliban, szerintem az információgyűjtés a jövődről sokkal fontosabb. Ha csak lógásnak mész el a nyílt napra, akkor semleges (mármint félre ne érts, nekem előkészítőkkel heti ötven órám volt tizenkettedikben, lógni jártam nyílt napokra, és baromira élveztem is :D ), mert előbb-utóbb egyébként is megírod azokat a dolgozatokat, de őszintén, tézéből van vagy ezer, az se annyira vészes, ha nem sikerül valamelyik. Főleg tizenkettedikben, ahol adnak esélyt javítani.
2016. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!