Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti belevágnátok a helyemben?

Ti belevágnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Pàr hónapja Munka nélküli vagyok,de àllàskeresésit Nem kapok,sem szociàlist.

Lehetöséged adódott egy munkaügy àltali tanfolyamra.Nem szeretnék benne majd dolgozni,de most az a pénz is jól jön.Viszont a bejàràs az "kissé" bonyolult..Az elméleti oktatàsra még egyszerü,mert a belvàrosban van,Viszont a gyakorlatra necces bejàrnom..Hàromnegyed négykor el kell hazulról indulnom,hogy elérjem a negyed 5-ös buszt.5re benn vagyok.Majd hàromnegyed óra gyaloglàs megint,ugyanis a helyis bérletet nem tàmogatjàk,nekem Jelenleg Arra nincs keretem. Ez napi 2x 75 perc sétàt és 2x 45 perc buszozàst jelent,havi 44ezer fointért.



2016. nov. 15. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért napi 4 órát "dolgozni" (másfél óra busz, a többi séta - ezt nem tudnád mondjuk rollerezéssel lerövidíteni?) ha kell a pénz, elfogadható.


Ráadásul lesz egy papírod, az is jól jöhet még valamikor.

2016. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nincs semmim és adna valaki lehetőséget dolgozni, akkor csak azért, mert kényelmetlen, nem mondanék le róla. Vagy nem vagy eléggé leégve. De kényelmes szegény ember éhen hal, már bocs. Csinálnám, akármi is adódik. Mert most ez a lehetőség van, más nincs. Hajtanám, hogy legyen jobb és több. De a semmi és a 44 között nagy a különbség. Legalább a rezsi megvan.
2016. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél benne dolgozni vagy nem lehet vele elhelyezkedni?

Én azért ennyire nem válogatnék. Ha nem kapsz semmit, akkor gondolom, előtte sem volt elég ideig munkaviszonyod. Ha most olyat tanulhatnál, amivel el tudsz majd helyezkedni, akkor jó lehetőség.

És még pénzt is kapsz érte.

Neked annyi a kellemetlenség, hogy majd gyalogolnod kell a busztól. Szerintem ez kibírható.

2016. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Pontosítanék..Magàtól a képzést elvégzem,el is tudok benne helyezkedni,csak az a kérdés,hogy érdemes-e dolgozni benne úgy,hogy 3müszakba jàrnék+napi KB.4 óra busz+gyaloglàs+hétvégén is..Nem egy Nagy fizuért..Nem kényelemböl Vacillàlok.A képzés utàn jàró pénzböl lenne egy kis indulàsi alapom,amiböl elmehetek jobban fizetö helyre is.Úgy Kérdezem akkor,hogy ennek tükrében Ti mit tennétek.Volt màr munkaviszonyom,de egyszer kimerítettem a tàmogatàst.
2016. nov. 15. 11:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!