Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez most a diplomám vagy csak...

Ez most a diplomám vagy csak egy igazolás?

Figyelt kérdés

Még régebben államvizsgáztam, de csak most szereztem nyelvvizsgát, amit le is adtam a fősulin, mondták, hogy majd küldik postán az oklevelet. De egy olyan oklevelet küldtek, amiben sem a végzésem éve, se a minősítés nem szerepel és ráadásul csak a dékán írta alá.


Ez áll benne:

Ezen oklevél tanúsítja, hogy XY (születési hely, idő) Kaposvári Egyetem XY szakán tanulmányi kötelezettségeinek eleget tett, alapfokozatot és Xy szakképzettséget szerzett. A képzés ideje 7 félév.

Dátom és a dékán szignója.



Most akkor ez mi?



2016. nov. 15. 16:02
 1/1 Psycho ***** válasza:
Ha ez egy A4-es papír, bal felső sarokban sorszámmal (többsége narancssárga karakter), meg intézményi azonosító, stb, akkor ez a diploma oklevél, vagyis igen, kvázi a diplomád. Ami fura, hogy az egésznek egy ilyen keményfedelű valamiben kellene lennie, +oklevélmellékletnek is jönnie kellett volna (leckekönyv, oklevélmelléklet, angolul is, meg ilyesmi - mi legalább is ilyet kaptunk).
2016. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!