Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? (Bár sok az ilyen kérdés, de november közepe fele lehet kicsit neccesebb a dolog. )

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, lány. Németet tanulok 4. osztály óta. Eddig úgy gondoltam német szakra kellene járnom, de most hirtelen meggondoltam magam és az informatikát választottam.

Ezek után rájöttem, hogy igazából nem is tudom, mit akarok!

7. osztályig kitűnő voltam, majd tavaly év végén kaptam egy négyest, fizikából. Jelenleg javítgatom a jegyeimet. A német az, amiből a legjobb vagyok valamint informatikából és testnevelésből(a jegyek alapján).

Az lenne a kérdésem, hogy milyen iskolát és szakot ajánlanátok nekem?

Azt szeretném, hogy jó legyen az osztályközösség, érdekes emberek legyenek, ne legyen Nyek és legyen röplabda klubb.

Debreceni iskolákra gondolok.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Eléggé kilátástalan vagyok! :))



2016. nov. 15. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, amit szeretsz? Nem a jegyek alapján, hanem amitől tényleg jó kedved lesz, amit nem csak a jegyért tanulsz, hanem mert érdekel, előre olvasol a könyvben, vagy neten rákeresel érdekes témákra. Milyen terület vonz?
2016. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pl.:A Friedrich Schiller Gimnazium amihol nagy figyelmet forditanak a nemet nyelv tanulasra. Tobb tantargyat is nemetul tanulnak ott
2016. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az Ady emeltfokú némete és a Mechwart infó szaka között szeretnék dönteni. :/
2016. nov. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!