Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki felsőfokú végzettség...

Ha valaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik és ki akar menni külföldre dolgozni az adott szakterületén, akkor ott újra vizsgáznia kell az adott nyelven vagy elfogadják a diplomádat amit itthon szereztél? A cél ország norvégia lenne.

Figyelt kérdés

#Norvégia #vizsgázás #diploma elfogadás
2016. nov. 16. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A diplomádat hitelesíteni kell valószínűleg.


[link]

2016. nov. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1, hozzászóló: Kösz, hogy lehülyéztél, azért kérdeztem, mert bár én is úgy tudtam, hogy csak hitelesíttetni kell valaki azt mondta, hogy sajnos lehet, hogy újra kell vizsgázni belőle az adott nyelven, nem ÚJRA ISKOLÁBA JÁRNI, csak vizsgázni, adott nyelven...norvégul.


Nem mondtam egy szóval se, hogy iskolába kellene újra járni!!!!! Tanulj meg olvasni.... egy vizsga nem egyenlő az újra tanulással!!!!!



2.hozzászóló: Köszönöm, erre lettem volna kiváncsi...hálás vagyok a segítségért.

2016. nov. 17. 14:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló: amúgy tudjál róla, hogy még az orvosoknak is kell külföldön egy különbözeti vizsgát tenniük, csak azt nem tudom, hogy ez minden diploma esetén így van vagy csak az orvosin....ők sem tanulnak újra, csak vizsgát tesznek.
2016. nov. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!