Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül az emelt...

Ha nem sikerül az emelt kémia, akkor középnek számít?

Figyelt kérdés
Mi történik, ha nem sikerül az emelt kémia? Középszinten folytathatom csak? Pl ha az írásbeli nem sikerül.

2016. nov. 23. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Összeszedsz annyi százalékot, amennyit tudsz, aztán később legfeljebb újraírod.
2016. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt és a középszint 2 külön dolog. Ha nem sikerül lehet tenni javító vizsgát.
2016. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A TTK-ra 2 természettudományi tantárgy kell, emelt bioból és emelt kémiából megyek. De ha nem sikerülne a kémia, akkor a TTKra sem vesznek fel?
2016. nov. 23. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sikerült az emelt, akkor nem sikerült.
2016. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2016. nov. 23. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerül, hogy ennyire nem megy a kémia, akkor nem lenne érdemesebb eleve közepet csinálni belőle? Kötelezo oda a 2 emelt?
2016. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Most nincsenek fenn a felvin csak a keresztféléves képzések, de természettudományi területen elég egy emelt érettségi. Válaszd a biológiát! (Két emelt szintű érettségi csak az orvosi szakokhoz kell.)
2016. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz nem sikerült alatt? Bírom ezt a homályos fogalmazást. Ha megbuktál, nincs érettségid abból a tárgyból (hacsak nem volt már korábban). Ha átmentél, csak gyengén sikerült, akkor ki kell számolni, hány pontot ér.
2016. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Teljesen egyetértek veled, fogalmazhattam volna inkább úgy, hogy megbuktam (bár valamiért nem azt írtam, lehet a tudatalattim is fél a bukástól :D)
2016. nov. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!