Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mehetek zh-t írni és...

Ilyenkor mehetek zh-t írni és vizsgázni?

Figyelt kérdés

Adott egy tantárgy, van belőle gyakorlat és előadás. Az elején rájöttem, hogy szeptembertől egyetemet váltanék. Az új egyetemen ez a tárgy felesleges, nem fogom tanulni.

Ezért nem jártam be se gyakorlatra se előadásra. Egyiken se írattak katalógust, névsort.

Majd bementem a tanulmányi irodába ahol közölték hogy már nem adhatom le. Hát gondoltam oké, majd észreveszik, hogy nem járok. De nem, és nemsokára lesz az elsö zh belőle, ilyenkor én bemenjek megírni? És a gyakorlati hiányzások miatt vagy amiatt hogy nem megyek megírni a zárthelyit, emiatt vizsgázni mehetek majd?

Kicsit összezavarodtam.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. nov. 23. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy SZTE-n hogy megy, de gondolom nem különösebben máshogyan; akkor mehetsz vizsgázni, ha van 1-estől különböző gyakjegyed, azt pedig úgy tudsz szerezni, hogy teljesíted a feltételeket (ZH-k jó megírása, beadandók csinálása, nem hiányzol gyakorlatról (persze ha nem vezetnek katalógust, akkor mindegy), stb.).
2016. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek akarsz belőle vizsgázni, ha a másik egyetemen felesleges ez a tárgy és nem fogod tanulni?


Egyébként ha olyan előadásod van, amihez gyak is tartozik, akkor csak akkor mehetsz vizsgázni, ha a gyakorlati jegyed legalább elégséges, azaz 2-es.


SZTE-s hallgató

2016. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!