Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás végzős vagyok,...

Középiskolás végzős vagyok, már elmúltam 18. Mi történne ha férjhez mennék érettségi előtt? Változtatna az valamin, tanulói jogviszony vagy bármi? Utána kerestem de semmit nem talatam

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem változna... csak más névre állítanák ki az irataidat, bizonyítványt
2016. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ezek a dolgok régen voltak, ilyenkor magántanulóként kellett befejezni. Ma már nincs ilyen következménye. A köznevelési törvény mondja meg, kinek milyen tanulói jogviszonya van. Ha abban nem találod, akkor nincs semmi változás.
2016. nov. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne magántanulónak lennie,mert férjhez ment? Semmi köze hozzá.. ugyanúgy befejezheti a tanulmányait érettségizhet nappalin.

Lényeg ha ilyet terveztek semmi akadálya...

2016. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írta senki, hogy kéne.
2016. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért változna? Ha a nevét nem veszed fel, akkor még átiratni sem kell semmit, lánykori neveden lenne a bizonyítvány. De ne haragudj, ha ilyen alap dolgokat nem tudsz, akkor hogyan akarsz ellátni egy családban dolgokat? Nem csak főzni, mosni , bevásárolni kell( bár azt is jobbik esetben a férjjel teszed együtt). Tisztában kell lenni a hivatalos ügyek intézésével is. Bár lehet a férjed jóval idősebb és ő majd megtanít ezekre.
2016. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!