Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépészmérnöki egyetemet...

Gépészmérnöki egyetemet ellehet végezni5+2 es 8 oras meló mellett?

Figyelt kérdés
Nos jelenleg dolgozom 5+2 ben vagyis hétkoznap melo 8 orában hétvége szabad, 3 müszakban (reggel delutan ejjel, értelem szerüen) igy a nappali kilőve maradt aa levelez. Szoval van rá esély h ilyen körülmények között elvégezzem? Romaniaban jartam iskolaban matekbol 8-9 es voltam ami itt 4 es bar lehettem volna 5 is de lusta voltam i fobol meg 10 es ami itt 5 ös info heti 7 ora volt esprogramozásbol negyon jó voltam. Nagyon jó a felfogasi képességem, es a hozzáállás is megvan. Csak hát a melót se akarom otthagyni mert akkor nem volna mibol eljek. Szoval ilyen körülmények között van értelme? Érdemes volna beválalni?

2016. nov. 24. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Az én fiam nappalin jár, azt tudom, hogy vannak szakmai tárgyak, amik a sima gimiben végzetteknek nehezebbek. Ő gépésztechnikusként ment tovább, ezekkel nem volt gondja, a matekkal se. Ha a képességed és a motivációd megvan, hajrá, másodév környékén már érdemes körülnézni szakmába vágó meló után, olyan helyen, amelyik kötelező gyakorlatnak is megfelel (nem tudom, levelezőn van-e ilyen.)

2016. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jelenleg gépészmérnök levelezőre járok munka mellett és nagyon nagyon nehéz és leterhelő. Nyilván sokat számít a jó felfogás és a hozzáállás, de amikor már benne vagy egy idő után elfáradsz majd. Minden esetre semmi sem lehetetlen, meg lehet csinálni, viszont én várhatóan csúszással fogok végezni, ami a pénztárcámat is érinteni fogja...
2016. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
őszintén? nem. ott voltam próbáltam, de a kettő nem jött össze.a másik meg nincs gépészmérnöki egyetem :D vagy egyetem és ott gépészmérnöki szak :D
2016. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyant, akinek ment meló mellett is levelezőn. Mondjuk nem volt éppen egy sétagalopp, de megoldotta.
2016. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!