Budapest vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
2017 szeptemberétől megkezdem egyetemi tanulmányaimat, azonban nem tudom melyik városban lenne célszerűbb. Borsod megyében lakok egyébként, Miskolcra nem szeretnék járni. Az egyetemektől eltekintve melyik városban jobb a hallgatói élet? A szívem inkább Budapest felé húz, de úgy gondolom hogy Debrecen sokkal gazdaságosabb lenne a szüleim, es az én számomra is. Ti mit gondoltok? Saját vélemények/tapasztalatok?
2016. nov. 26. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcról én szinte biztosan Debrecenbe mennék (kivéve, ha a választott szak ott nincs vagy máshol sokkal színvonalasabban tanítják vagy minél messzebbre akarnék kerülni otthonról)
2016. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szak minősége azonos Budapesten és Debrecenen, szerintem Debrecen a jobb választás, mivel sok időt megspórolsz magadnak az ingázással, új közösségbe kerülsz, de nem lesz totál más, és igen, gazdaságosabb is lesz, viszont, ha mindenképpen Budapestre szeretnél költözni, később talán megbánod, ha nem mentél. Végső soron neked kell döntened, szerintem egyikkel se jársz rosszul. :)
2016. nov. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!