Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvóbácsi akarok lenni?

Óvóbácsi akarok lenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyerekekkel foglalkozni,jelenleg dolgozok,19 éves vagyok,de szeptemberben elkezdeném a főiskolát.Mit gondoltok arról,hogy egy férfi óvodában dolgozik?Sokan ellenszenvesek ezzel a témával kapcsolatosan igaz?
2016. dec. 10. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, de meglehetősen ritka. Elvi akadálya nincs.
2016. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Ha mindenképpen No.-ban szeretnél dolgozni, akkor inkább maradj a pék szakmánál.

2016. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 óvóbácsi végzett egy évfolyamon (180)-an voltunk. Az egyiket ismertem csak, ő imádja és oviban dolgozik. Aporrol ismertem még valakit, ő is nagyon szereti.

Szerintem vágj bele, ha szeretnél, viszont azt mérlegelned kell, hogy sok férfi azért sem választja ezt a területet (mert rengeteg egyéb oka is van /egyébként régebben a férfiaké volt a nevelői szerep zömében/), mert rettentő alacsony egzisztenciát biztosít.

tehát a mostani pedagógus bértáblából kiindulva állami helyen 115 nettót kapnál kb.

2016. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. :) 2# az öcsém kérdezett.. :)
2016. dec. 10. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
3# Értem,de már régóta fontolgatom a dolgot,nagyon szeretek a gyerekekkel foglalkozni és sok türelmem van hozzájuk ahogy az idősökhöz is és szeretek gondoskodni másokról. :)
2016. dec. 10. 16:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 4-en használjuk ezt a fiókot szóval ki tudja,hogy hol vannak még kérdések a nevünkkel..
2016. dec. 10. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon szeretnél erre a pályára menni, akkor ne akadályozzon meg senki ebbben.

Idén nyáron végeztem óvón, ha van valami kérdésed, szívesen segítek

(3-as voltam)

2016. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!