Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek tetováló? Mi...

Hogyan lehetek tetováló? Mi ennek a menete? (csatolok rajzokat).

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves gimnazista lány vagyok. Kiskorom óta imádom a tetoválásokat és imádok rajzolni, így evidensnek tűnt, hogy felmerüljön bennem az öltet, hogy tetováljak. Nekem is van kettő, és egyszerűen imádom ezt a fajta önkifejezési stílust.

Természetesen nem főállásban gondolkodom, kitűnő tanulóként egyetemre szeretnék járni.

Mégis nem hagy nyugodni a gondolat, hogy kipróbáljam magam ebben a művészeti ágban. Sok mindent azonban nem találtam a témával kapcsolatban.

Hol vannak képzések, milyen árban kell gondolkodnom? Iskola (18 éves leszek nemsokára, úgy tudom, hogy akkor már el lehet kezdeni) mellett végezhető tanfolyam?

Csatolok pár rajzot. Tudom, hogy rengeteget kell fejlődnöm, de nagyon rajta vagyok az ügyön, rajzból fogok érettségizni többek között.

[link]



2016. dec. 10. 17:00
 1/4 SzilKa ***** válasza:
Tanfolyamként egyedül a Budapest tetováló akadémia jöhet szóba, a tattooin/cosmelec kamuképzése kb semmire sem jó, lehúzás az egész. Előbbre keress rá, minden információ fent van a weboldalukon (ár, elfoglaltság). Nappali egyetem mellett szerintem sok lenne... Esetleg még az is járható út, ha sikerül bekerülnöd egy jó tetoválóhoz tanulóként, aki a szabadidőd függvényében foglalkozik veled, de ez a verzió sem szokott ingyen lenni, ami érthető, mert amíg veled foglalkozik, az neki kiesés lehet. Jó mentort találni nagyon nehéz, valamivel ki kell tűnjön az átlagból. Nagyon sok tehetséges fiatal akar mostanában tetováló lenni...
2016. dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Érdemesebb akkor beruházni egy alap felszerelésre, hogy itthon gyakoroljak/tanuljak? Esetleg arra gondoltam, hogy az én tetoválóm véleményét kikérem, hogy milyen minőségű eszközöket vásároljak stb...

2016. dec. 11. 10:30
 3/4 SzilKa ***** válasza:
Segítség nélkül nehéz lesz elindulni az elején, bármennyi videót és elméletet is találsz meg a neten. Sejtéseim szerint a tetoválód is le fog beszélni az olcsó kezdő szettekről, egy normálisabb felszerelés többe kerül, de meg is lesz a látszatja, könnyebb tanulni jó gépekkel, mint ócska kínai kezdővackokkal, amik szétesnek (lsd. 10-20 ezres "kofferos" kezdő szettek).
2016. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jóba vagy a tetoválóddal, akkor megkérheted, hogy tanítgasson (ha ideje engedi) Vegyél direkt tetoválás gyakorlásra való bőrt, illetve felszerelést. Ha már hiba nélkül megy, akkor csinálhatod emberre is. Akár még gyakornoknak is bevehet magához
2017. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!